چطور تلفن همراه خود را از طریق ویندوز کنترل کنیم؟

چطور تلفن همراه خود را از طریق ویندوز کنترل کنیم؟

تا حالا شده تصمیم بگیرید تلفن همراه خودتون را از طریق ویندوز کنترل کنید؟ گاهی ما به دلایل مختلف مثل شکسته شدن تاچ گوشی یا تایپ کردن سریع تر نیاز داریم که تلفن همراهمون را به کامپیوتر متصل کنیم و کنترل تلفن همراه از طریق ویندوز را به دست بگیریم که قابلیت نمایش صفحه گوشی روی کامپیوتر را داشته باشد. حتما می پرسید کنترل صفحه نمایش گوشی با کامپیوتر؟ آیا چنین چیزی ممکنه؟ در این مقاله از میزبان فا مگ قصد داریم آموزش کنترل صفحه نمایش گوشی با کامپیوتر را ارائه کنیم با این راهکار به راحتی قادر به باز کردن قفل صفحه نمایش گوشی شکسته و کنترل آن هستید.

کنترل گوشی اندروید با کامپیوتر

خیلی از کاربران سوال می کنند که چگونه قفل صفحه نمایش آسیب دیده گوشی را باز کنیم؟ کنترل گوشی شکسته با کامپیوتر چگونه است؟ اصلا امکان دسترسی به گوشی و مدیریت آن از طریق ویندوز امکان دارد؟ باید بگوییم که بله، برای کنترل کردن گوشی های اندرویدی یا ios توسط کامپیوتر برنامه های متعددی ساخته شده که از محبوب ترین آن ها می توان به برنامه های زیر اشاره کرد:

 1. Your Phone Companion
 2. Scrcpy
 3. vysor (مخصوص سیستم عامل های اندروید و IOS)
 4. Airdroid
 5. DeskDock
 6. و…

بعضی از برنامه های کنترل گوشی با کامپیوتر دسترسی های محدودی مثل ارسال پیام کوتاه و دیدن نوتیفیکیشن های روی صفحه گوشی را دارند ولی بعضی از آن ها قادر هستند کنترل کامل گوشی اندرویدی شما را به دست بگیرند و شما تصویر آیینه ای از صفحه گوشی خود روی کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشید ما در این مقاله قصد داریم که به شما روش استفاده و ویژگی های هر کدام را آموزش بدیم تا در نهایت قادر به کنترل صفحه نمایش گوشی با کامپیوتر باشید. </p>

              
							
							
							

              <br><br>
              <div class=

 • Reviews (0)
چیزی یافت نشد...

درج بررسی

To leave a review, please login to your account. ورود